вівторок, 12 Червень 2018 13:00

12 червня 2018 року відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.1

На розгляд комісії виносилися питання:

1.Про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів агропромислового комплексу під час збирання, переробки та зберігання продукції врожаю 2018 року.

2.Про організацію забезпечення санітарного та протиепідемічного благополуччя населення в літній період 2018 року.

3.Про недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах району в літній пожежонебезпечний період.

4.Про порядок видалення аварійно-небезпечних зелених насаджень.

Провів засідання голова райдержадміністрації, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Жилінський М.І.

В обговорені питань взяли участь члени комісії та запрошені:

Огородник С. М. – начальник районного сектора управління    Державної служби з надзвичайних ситуацій  України у Житомирській області,  заступник голови комісії, керівник робіт   з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, Трохименко П.О. – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації,  Браславець В.В. – в.о. начальника районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Назарчук П. О. – завідувач сектору  житлово-комунального господарства, будівництва та   цивільного захисту    населення райдержадміністрації, Сімашко А. П. – майстер  ПАТ “Житомиргаз”, Ніколайчук В.В.- головний лікар Черняхівського територіального медичного об’єднання.

По всіх розглянутих  питаннях з урахуванням зауважень та пропозицій прийняті  відповідні рішення комісії.

IMG_2044

IMG_2037