Методична та практична допомога секретарю Очеретянської сільської ради щодо впорядкування управлінської документації
понеділок, 18 Червень 2018 13:00

14 червня 2018 року  завідувачем  архівного сектору  Черняхівської райдержадміністрації  Столяренко Л.С.  надано методичну  та практичну допомогу  секретарю Очеретянської  сільської ради  Забродській Л.В. щодо  впорядкування управлінської документації  Очеретянської сільської  ради за 2013-2017 роки. сайт архів (1)Впорядковано протоколи сесій сільської ради, протоколи засідань виконавчого комітету сільської ради, розпорядження сільського голови з основної діяльності та з кадрових питань, протоколи  зборів громадян за місцем проживання, погосподарські книги, фінансові документи.

Описи впорядкованих справ будуть направлені на погодження ЕПК Держархіву  Житомирської області.