13 липня в райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
п`ятниця, 13 Липень 2018 09:33

13 липня голова районної державної адміністрації  Микола Жилінський провів  оперативну нараду з заступником голови райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. В роботі наради взяв участь заступник голови  районної ради В.Р. Троценко.IMG_3444

В ході наради були розглянуті питання:

1. Про надходження коштів до бюджету району.
  2. Про хід збирання ранніх сільськогосподарських культур в агроформуваннях району.
  3. Про хід відбору військовозобов’язаних району для проходження військової служби за контрактом до Збройних Сил України. Про підготовку до проведення зборів з резервістами підрозділів територіальної оборони в серпні-вересні 2018 року.
  4. Про хід оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року. Про дотримання норм харчування  дітей в денних пришкільних     таборах відпочинку.
  5. Про стан використання коштів, виділених з Державного бюджету для забезпечення технічними засобами реабілітації незахищених верств населення району.
  1. Про підсумки діяльності Черняхівського територіального медичного об’єднання за І півріччя 2018 року .
  2. Про стан публічної безпеки в районі.

IMG_3448

IMG_3450

IMG_3453

Керівники районних  служб поінформували про роботу із зазначених питань. За результатами наради голова райдержадміністрації  М.Жилінський дав відповідні доручення.IMG_3454