Профілактичний виїзд працівників Черняхівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
четвер, 09 Серпень 2018 12:06

Працівниками  Черняхівського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дзюблик С.М., Дейнеко О.Л. здійснено профілактичний виїзд до Клітищенської сільської ради та села Новосілка.Без названия

В ході виїзду відвідано 6 сімей, які перебувають  на обліку сімей, які знаходяться  в складних життєвих обставинах  та  2 опікунські сім’ї. Здійснено перевірку цільового використання державної допомоги на дітей одиноким матерям в трьох сім’ях.

З сім’ями проведено інформаційні  хвилини «Безпечні канікули дітей влітку», «Створення належних умов для проживання та виховання  дітей», «Відповідальне  батьківство»,   «Раціональне використання коштів для задоволення потреб дитини».  Розповсюджено буклети «Безпечні канікули».

Черняхівський  районноний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді