Новини з полів.
п`ятниця, 17 Серпень 2018 07:29

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує про те, що за оперативною інформацією станом на 17.08.2018 року агроформуваннями району проведено збір ранніх зернових та зернобобових культур з площі 10730 тисяч гектарів, що становить 89 % від загальної площі посівів. При середній урожайності 33,7 центнера з одного гектара валовий збір становить 36,2 тисяч тонн.DSCN8430

З метою своєчасного та якісного збирання зернових та зернобобових культур задіяно всю наявну зернозбиральну техніку, в повному обсязі працюють зерноочисні та зерносушильні комплекси. Своєчасного використовується кожна погожа година.

Паралельно проводиться підготовка грунту під посів культур озимого клику. Сільськогосподарськими підприємствами району прогнозується провести посів озимих на площі 9,6 тисяч гектарів.  На сьогодні вже посіяно озимий ріпак на площі 1,3 тисяч гектарів.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації