Питання реалізації в районі Урядової програми „Доступні ліки”
вівторок, 11 Вересень 2018 13:27

Питання реалізації в районі Урядової програми „Доступні ліки” в черговий раз  обговорили сьогодні, 11 вересня  на робочій зустрічі, яку провів голова Черняхівської райдержадміністрації  Микола Жилінський  за участі заступника голови райдержадміністрації Людмили Заворотнюк, представників КНП «Центр ПМСД» Черняхівської районної ради, КНП «АЗПСМ»  Вільської сільської ради   та аптечних закладів району.IMG_5117

Як зазначив Микола Жилінський,  Урядова програма “Доступні ліки” дає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки для амбулаторного лікування хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та на бронхіальну астму.

Черняхівський район максимально долучився до виконання Урядової програми. Райдержадміністрацією укладено  договори з суб’єктами господарювання, які мають мережу аптечних закладів на території району на відшкодування вартості лікарських засобів.

.Учасники зустрічі обговорили спільні шляхи удосконалення  реалізації програми, аби необхідні ліки для жителів району були дійсно доступні.

З початку  поточного року  більше 4 тисячі  пацієнтів звернулися до лікарів та отримали  майже 12 тисяч  рецептів за програмою “Доступні ліки”. Отоварено у аптеках району 9345 рецептів на суму 379 тисяч гривень.

На території району до програми «Доступні ліки» долучилися  4 аптечних заклади: ПП фірма «Санітас», ТОВ «Первоцвіт-Фарм», ТОВ «Кормедфарм» та ПП «Наша аптека»,  які здійснюють  відпуск  лікарських засобів в 9 аптечних пунктах.

Підсумовуючи, голова райдержадміністрації доручив більше інформувати населення про Урядову програму  та  її специфіку і забезпечити наявність в  аптеках лікарських засобів, які входять до Урядової програми «Доступні ліки».IMG_5114