Голова районної державної адміністрації Микола Жилінський провів оперативну нараду
п`ятниця, 14 Вересень 2018 07:36

14 вересня голова районної державної адміністрації  Микола Жилінський провів  оперативну нараду з керівником апарату,  керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. В роботі наради взяв участь голова  районної ради І.П. Бовсунівський.IMG_5124

В ході наради були розглянуті питання:

1. Про надходження коштів до бюджету району.
  2. Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти структурними підрозділами райдержадміністрації за 8 місяців 2018 року.
  3. Про заходи щодо підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.
  4. Про стан публічної безпеки в районі.
  5. Про призов громадян на строкову військову службу та службу за контрактом в Збройних Силах України.
  6. Про ситуацію на ринку праці.
  7. Про організацію перевезення пільгових категорій громадян, стан виплати пільг, субсидій, допомог, рівень заробітної плати в районі. Легалізація зайнятості населення.
  8. Про відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку.

Керівники районних  служб поінформували про роботу із зазначених питань. За результатами наради голова райдержадміністрації  М.Жилінський дав відповідні доручення.