12 жовтня голова районної державної адміністрації Микола Жилінський провів оперативну нараду
п`ятниця, 12 Жовтень 2018 07:33

12 жовтня голова районної державної адміністрації  Микола Жилінський провів  оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. В роботі наради взяв участь заступник голови  районної ради                        Володимир Троценко.IMG_6354

В ході наради були розглянуті питання:

1. Про надходження коштів до бюджету району.
  2. Про готовність закладів освіти, охорони здоров’я району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 років.
  3. Про проведення комплексу сільськогосподарських робіт в агроформуваннях району. Про стан розрахунків за оренду земельних часток (паїв) агроформуваннями району.
  4. Про стан призначення та нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги жителям району.
  5. Про здійснення структурними підрозділами райдержадміністрації закупівель товарів, робіт і послуг за вересень 2018 року.
  6. Про призов громадян на строкову військову службу та службу за контрактом в Збройних Силах України.IMG_6351

Керівники районних  служб поінформували про роботу із зазначених питань. За результатами наради голова райдержадміністрації  М. Жилінський дав відповідні доручення.