В райдержадміністрації відбувся семінар сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад
середа, 17 Жовтень 2018 14:10

18 жовтня 2018 року в районній державній адміністрації відбувся семінар сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад щодо  призову на строкову військову службу та службу за контрактом до Збройних Сил України.

IMG_6634

В роботі семінару взяли участь  заступник голови районної державної адміністрації Людмила заворотнюк,  районний військовий комісар  Віктор Іваницький.

Семінар пройшов змістовно, працівниками районного військового комісаріату було надано методичну та практичну допомогу посадовим особам органів місцевого самоврядування щодо застосування чинного законодавства.

IMG_6636

IMG_6641