четвер, 18 Жовтень 2018 05:40

До молитовного заходу, який відбувся у Києві у День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці, долучились тисячі віруючих українців, серед яких і жителі Житомирщини.

У спільній молитві житомиряни разом із Президентом Петром Порошенком та дружиною Мариною 14 жовтня, на Софіївській площі помолилися за Україну, за Єдину Помісну церкву в Україні.

До спільної всеукраїнської молитви, яка відбулась на Софіївській площі, також долучилися голова ОДА Ігор Гундич та його заступники.kyiv-4

Звертаючись до українців, Петро Порошенко зазначив: “Вселенський Патріархат остаточно проголосив незаконною московську анексію київської митрополії, здійснену ще наприкінці сімнадцятого століття. Ясно й недвозначно ним заявлено, що Російська Православна Церква не має канонічних прав щодо Православної Церкви в Україні. Я щиро вітаю вас з наближенням автокефалії. Це – велика перемога боголюбивого українського народу над московськими демонами, перемога добра над злом, світла над темрявою. Ми зупинили агресора і зберегли державу. Ми збудувалу боєздатну армію. Ми утверджуємо українську мову – складову сили та успіху нашого народу. Ми за ці місяці ще більше переконалися, що Помісна Церква – запорука незалежності. Державна мова – запорука єдності. А сильна армія – запорука миру”.bdbeebe5078ba8b0040a306ac91c701c_1539501163_extra_large

Голова ОДА Ігор Гундич переконаний, що Петро Порошенко увійде в історію, як Президент, який повернув державі Єдину помісну церкву. І Житомирщина підтримує Президента та його прагнення до Єдиної Української Православної Церкви.

“Сьогодні Житомирщина приєдналася до вірян з усієї України у спільній молитві за єдину помісну церкву, за Україну. У ці дні в державі відбуваються історичні події – надання автокефалії Українській помісній церкві. Приємно, що ми стаємо свідками творення історії.

Повністю підтримую Президента України Петра Порошенка у тому, що рішення Синоду 11 жовтня про надання автокефалії – це фактично ще один акт проголошення Незалежності нашої держави. Тепер настав час відновити єдність розділеного церковного тіла в Україні. Слава Україні!”, – зазначив Ігор Гундич.

До молитовного заходу також долучилися керівництво районної державної адміністрації, жителі Черняхівського району.

IMG_6568

IMG_6577

Сьогодні українці, об’єднавшись, стали до спільної молитви за автокефалію для нашої Церкви. Нас об’єднує Бог та Україна!