Статистика сайту

Україна отримала можливість побудувати єдину Помісну церкву, – Ігор Гундич про рішення Синоду
Україна отримала можливість побудувати єдину Помісну церкву, – Ігор Гундич про рішення Синоду
вівторок, 23 Жовтень 2018 14:00

Завдяки позитивному рішенню Вселенського Патріарха і Синоду про надання Томосу Україна має можливість для побудови Єдиної Помісної Церкви. А Президент Петро Порошенко, який це зміг зробити, доведе цю справу до кінця.

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час прямого ефіру на телеканалі Союз-ТВ вчора, 22 жовтня.efir-ctv

За словами голови ОДА, це рішення є історичним і буде стояти у ряду із важливими значущими датами для України.

«Вірю в те, що українці – це мудра нація. Як прихожани УПЦ Київського Патріархату, так і прихожани УПЦ Московського Патріархату та Української Автокефальної Православної церкви будуть приймати зважені рішення. Зрозуміло, що сьогодні є важливим рішення, яке прийняв Вселенський Патріарх Варфоломій – дав можливість Україні для отримання Томосу та побудови Єдиної Української Помісної Церкви. А Президент, який це зміг зробити, доведе цю справу до кінця», – зазначив Ігор Гундич.

Нагадаємо, що 11 жовтня для України стало історичним днем – Вселенський Патріарх і Синод прийняли позитивне рішення про Єдину Помісну Православну Церкву. А 14 жовтня жителі Житомирщини разом із Президентом помолились за створення Помісної церкви в Україні.

Після того, як у Києві відбудеться Надзвичайний Об’єднавчий Собор, на якому оберуть предстоятеля церкви, Вселенський Патріарх передасть главі Української православної церкви Томосу про автокефалію.