Голова районної державної адміністрації Микола Жилінський провів оперативну нараду
понеділок, 05 Листопад 2018 14:58

02  листопада голова районної державної адміністрації  Микола Жилінський провів  оперативну нараду з заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. В роботі наради взяв участь голова  районної ради І.П. Бовсунівський.IMG_6773

IMG_6776

В ході наради були розглянуті питання:

1. Про надходження коштів до бюджету району.
  2. Про використання субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток району та розвиток окремих територій.
  3. Про проведення комплексу сільськогосподарських робіт в агроформуваннях району та стан виплати орендної плати  за земельні частки (паї).
  4. Про  призов громадян на строкову військову службу в Збройних Силах України.
  5. Про стан організаційної роботи щодо впровадження в районі концепції «Нова Українська школа».

IMG_6775

IMG_6774

IMG_6780

За результатами наради голова райдержадміністрації М.Жилінський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

IMG_6778