На Черняхівщині відзначили День працівника соціальної сфери
понеділок, 05 Листопад 2018 15:25

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.IMG_6837

Урочисті заходи з  нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися 02 листопада у приміщенні Черняхівської районної ради.

Участь в урочистих заходах взяли  голова районної державної адміністрації Микола Жилінський, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Заворотнюк, голова районної ради Іван Бовсунівський.

Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова районної державної адміністрації Микола Жилінський, голова районної ради Іван Бовсунівський.IMG_6856

За сумлінну працю, високий професіоналізм,вагомий особистий внесок в роботу по наданню соціальних послуг населенню району та з нагоди Дня працівника соціальної сфери спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники району.

Сектор культури райдержадміністрації підготував чудову концертну програму, впродовж якої хороший настрій дарували працівники районного будинку культури та музичної школи.