На Черняхівщині відзначили День працівників культури та майстрів народного мистецтва
п`ятниця, 09 Листопад 2018 14:00

Наша земля багата талантами – українці володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Саме культура незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

IMG_6984

09 листопада в приміщенні Черняхівського районного будинку культури з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали кращих працівників галузі. Приємним і символічним є те, що свято працівників культури і майстрів народного мистецтва одночасно відзначається з Днем української писемності та мови, які є одним із головних першоджерел творення національної культури та народного мистецтва.

В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Микола Жилінський, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Заворотнюк, працівники та ветерани галузі культури району.

Голова райдержадміністрації Микола Жилінський та заступник голови райдержадміністрації Людмила Заворотнюк нагородили кращих працівників культури  грамотами та подяками Черняхівської районної державної адміністрації і Черняхівської районної ради.

IMG_7038

IMG_7030

IMG_7022

IMG_7016

IMG_7033

Справжнє свято подарували присутнім працівники районного будинку культури та музичної школи.

IMG_6997

IMG_7088