На Черняхівщині відзначили День працівників сільського господарства
п`ятниця, 16 Листопад 2018 13:59

Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам – День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни.

Сьогодні 16 листопада в районному будинку культури  відбулися  урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства, колишніх начальників управлінь. Адже, сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

Із професійним святом тих, хто пов’язав свою професійну діяльність із сільським господарством привітали заступник голови районної державної адміністрації Людмила Заворотнюк, заступникголови районної ради Володимир Троценко.

IMG_7506

Підсумки роботи сільськогосподарської галузі району озвучив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Трохименко та відмітив високу продуктивність роботи господарств протягом року, а також відзначив кращих працівників галузі.

За представленням голови Черняхівськоі районної державної адміністрації Миколи Жилінського нагороджені медаллю                 «За плідну працю на землі»:IMG_7434

Трохименко Петро Олександрович – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

Крижанівський Юрій Володимирович – керівник ТОВ «Агростем»;

Ємчура Петро Васильович – керівник «МГМ-АГРО»;

Трояченко Руслан Миколайович – керівник ПП «Жерм»;

Лисак Сергій Васильович – керівник ТОВ «Грін Ленд Славута».

За сумлінну працю, відданість справі та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, кращих керівників сільськогосподарських формувань Черняхівщини та працівників галузі було відзначено грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

IMG_7448

IMG_7438

Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд, уроки людяності, мудрості та життєвого досвіду ветеранів аграрного сектору, які теж були присутні в залі.

Для нагороджених та усіх присутніх прозвучали музичні вітання від працівників районного Будинку культуру.

IMG_7312

IMG_7498