Привітання голови районної державної адміністрації Миколи Жилінського працівників сільського господарства з професійним святом
п`ятниця, 16 Листопад 2018 10:38

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Впевнений, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть  подальшому розвитку агропромислового комплексу, зміцненню економіки та процвітанню нашої держави.

Щиро вдячний Вам за любов до землі, терпіння і витримку.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

З повагою,

Голова районної  державної адміністрації