Вітання голови райжержадміністрації Миколи Жилінського до Міжнародного дня волонтера
середа, 05 Грудень 2018 14:26

Шановні волонтери!

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!
Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Значення волонтерського руху, який набув в Україні рекордних масштабів за останні чотири роки і фактично став фундаментом громадянського суспільства, неможливо переоцінити.

Вдячний  Вам за щоденну жертовність, неоціненний внесок у відродження Збройних Сил і підтримку наших військових та піклування про знедолених.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею, оптимізму Вам здоров’я, невичерпної енергії та миру!

З повагою,

Голова районної державної адміністрації       Микола ЖИЛІНСЬКИЙ