Статистика сайту

Конкурси та гранти на 2019 рік
Конкурси та гранти на 2019 рік
четвер, 27 Грудень 2018 10:16

images/news/2018_12/bYMWmNSeP5.jpgРозпочали планувати 2019 рік? Обов’язково знайдіть час у новому році на участь у конкурсах та грантах від  міжнародних організацій.

Не проґавте свій шанс на успіх!

 Конкурс «Громадська синергія»

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Учасники конкурсу: громадські організації, спілки, асоціації, товариства та інші об’єднання, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації, які є членами (учасниками) Платформ та/або їхніх робочих груп.

 Останній термін подання проектних пропозицій – 16 січня 2019  року, 14:00 (за київський часом).

 Оголошення результатів конкурсу – 15 лютого 2019

 Мінімальний розмір гранту – 150 000 грн.

 Максимальний розмір гранту – 600 000 грн.

 Деталі – https://euprostir.org.ua/opportunities/138353.

 Набір на EU Study Days (Єврошколи) у 2019 році

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2019 році. Зокрема у Житомирі 7-10 лютого.

 Єврошкола – це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

  • отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;
  • вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;
  • поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;
  • долучитися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

 Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

 Реєстрація на сесію у Житомирі до 14 січня 2019 року за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTtQ9L8PEzdluVAQmDBwNnVmK1mn4nLBHxnLCyV0nekNxfCQ/viewform.

 Новий набір на EaP Civil Society Fellowships 2019

Відкрито новий конкурс заявок EaP Civil Society Fellowships на 2019 рік! Якщо ви є активістом громадянського суспільства з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови чи України – з новими ідеями покращення вашої громади або країни, і ви шукаєте можливості для покращення своїх лідерських навичок – ця можливість для Вас.

Буде обрано 20 талановитих нових стипендіатів – не втрачайте свій шанс!

Стипендіати мають унікальну можливість брати участь у тренінгах та інших заходах з нарощування потенціалу, а також реалізувати індивідуальний проект до 5000 євро.

Крім того, стипендіати стають частиною міжнародної мережі однодумців та мають можливість брати участь у різних зустрічах на високому рівні у своїх країнах, а також від інституцій ЄС.

Заявки подаються до 31 січня 2019 року.

Деталі – https://www.prostir.ua/?grants=novyj-nabir-na-eap-civil-society-fellowships-2019.

Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році

Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошує конкурс Ф86 на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році.

Запити приймаються до 20 лютого 2019 року.

Деталі – https://www.prostir.ua/?grants=hranty-prezydenta-ukrajiny-dlya-pidtrymky-naukovyh-doslidzhen-molodyh-uchenyh-u-2020-rotsi.

 Навчання в Німеччині для підприємців Житомирщини

Відкрито набір для участі у програмі «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною») – навчання керівників підприємств та організацій з 19-ти країн із метою налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини.

Прийом документів триває до 14 січня 2019 року.

Цільова група – підприємці середньої та вищої ланки:

  •  промислових підприємств
  • підприємств, що займаються дослідженнями та розробками
  • просунутих стартапів
  • ІТ для Industry 4.0.

Підготовчий семінар в Києві для групи відбудеться 08-10.02.2019 року.

 Перебування в Німеччині: 24.03.2019-18.04.2019 в м. Целлє (Celle). В рамках програми заплановане відвідування Hannover Messe.

 Мова програми: англійська.

 За додатковою інформацією щодо участі у Програмі звертайтеся до Світлани Степащенко – керівника проектного офісу – за тел.: (044) 228-42-53, (044) 531-30-56. Електронна адреса: Svetlana.stepashchenko@giz.de.

Із сайту Житомирської ОДА