Статистика сайту

22 січня ви можете стати частинкою рекордного ланцюга єдності у Житомирі
22 січня ви можете стати частинкою рекордного ланцюга єдності у Житомирі
понеділок, 21 Січень 2019 12:48

Запрошуємо житомирян та гостей міста приєднатися до відзначення Дня Соборності України та 100-річчя Акта Злуки, коли Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіки об’єдналися в одну державу. Станьте частиною рекордного ланцюга єдності.2a070a9fd9553a95b5ffb9d37859a55d6e042871

Вже завтра, у День Соборності України, у центрі Житомира утворять «живий» ланцюг єдності, а також проведуть низку святкових заходів з нагоди 100-річчя Акта Злуки.

Цьогоріч учасники утворять один з найбільших за історію міста ланцюг єдності довжиною у понад 1 кілометр – від Свято-Михайлівського собору до Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера.

Учасники заходу разом із військовими та оркестром пройдуть ходою по «шляху» ланцюга до філармонії, перед будівлею якої зачитають Універсал Директорії УНР, що був проголошений 100 років тому – 22 січня 1919 року. Після цього спільно виконають Гімн України.

Програма:

  • 13.00 – збір громадськості (вул. Михайлівська та майдан ім. С.Корольова) та формування ланцюга єдності.
  • 13.20 – утворення «живого ланцюга»: Свято-Михайлівський собор – майдан ім. С.Корольова – вул. Новий Бульвар – Житомирська обласна філармонії ім. С.Ріхтера.
  • 13.30 – хода вулицею Михайлівською до Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера – за участю оркестру, прапороносців та учасників ланцюга єдності. На майдані ім. С.Корольова учасники патріотичної ходи вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та покладанням квітів.
  • 13.45 – зачитування Універсалу Директорії Української Народної Республіки та спільне виконання Гімну України перед будівлею філармонії.

Запрошуємо житомирян, гостей міста, активну громадськість та небайдужих громадян стати частинкою рекордного ланцюга єдності та відсвяткувати 100-річчя Соборності України разом! Державна символіка вітається!

Нагадаємо, що Житомирщина долучилась до патріотичної всеукраїнської акції «Естафета єднання» – діти розмалювали орнаментом сторінку у незвичайній книзі «Соборна Україна очима дітей», яка створена у рамках відзначення 100-річчя Акту Злуки.

Із сайту Житомирської ОДА