До уваги виборців Черняхівського району
вівторок, 12 Лютий 2019 07:18

З метою забезпечення якості і достовірності відомостей Державного реєстру виборців, складання попередніх та уточнених списків виборців для голосування на виборчих дільницях з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, наполегливо рекомендуємо Вам перевірити свої персональні дані, занесені до Реєстру виборців, а при виявленні помилок та неточностей –  сприяти відділу ведення Державного реєстру виборців в їх усуненні:

Особливо це стосується виборців:

-які під час останніх виборів, що проводилися на території району, виявили неточності в своїх персональних даних, виборчій адресі, або були взагалі відсутні в списках виборців та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців для усунення неточностей;

-яким після проведення минулих виборів виповнилося 18 років і вони голосуватимуть вперше;

-які після минулих виборів змінили прізвище, ім’я, по батькові чи місце проживання (навіть в межах однієї вулиці);

-колишніх військовослужбовців строкової служби;

-громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

Зробити це можливо:

-особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців;

-скориставшись сервісом “Кабінет виборця”, на веб-сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua.Після реєстрації (вказавши адресу особистої електронної пошти, прізвище, ім’я по батькові, дату народження та адресу реєстрації) на вказану Вами електронну пошту надійде відповідь з результатами перевірки.Для отримання позитивного результату варто зазначати достовірні дані.

Внести зміни, уточнення до списків виборців можна не пізніше 25 березня 2019 року!

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Черняхівської райдержадміністрації чекає виборців щоденно з 08.00-17.00, крім вихідних днів за адресою: смт Черняхів, вул. Майдан Рад, 1 ( І поверх, праве крило, кабінет № 22).т.4-82-92, 4-16-58.

плакат

Відділ ведення Державного реєстру виборців