Засідання робочої групи по здійсненню контролю за використанням та охороною місцевих лісових ресурсів
вівторок, 12 Лютий 2019 14:14

08.02.2019 року  в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи по здійсненню контролю за використанням та охороною місцевих лісових ресурсів.IMG_9678

В ході проведення засідання голова райдержадміністрації Микола Жилінський звернув увагу на вжиття заходів стосовно дотримання суб’єктами господарювання, які працюють у сфері деревообробки, трудового, податкового, екологічного законодавства.

Також заслухано інформації членів робочої групи щодо  недопущення розкрадання і незаконного використання лісів на території району, реагування на заяви і повідомлення про факти порушення лісового законодавства.

За результатами розгляду питань порядку денного голова райдержадміністрації  Микола Жилінський  дав ряд завдань та доручень.

Т.в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Ірина ДЯТЕЛ