Статистика сайту

1700 грн з квітня багатодітні родини будуть отримувати на третю і наступну дитину – ініціатива Президента України
1700 грн з квітня багатодітні родини будуть отримувати на третю і наступну дитину – ініціатива Президента України
п`ятниця, 15 Березень 2019 08:31

З квітня починає діяти новий механізм підтримки сімей з дітьми. Президент України ініціював фінансову підтримку від держави для родин, в яких троє та більше дітей. Так з квітня місяця поточного року багатодітним сім’ям виплачуватимуть по 1700грн на третю та кожну наступну дитину.vse-vyplaty-i-lgoty-mnogodetnym-semjam-v-2018-godu_1

«Несправедливо, коли родина, яка не має дітей отримує такий же дохід, як і родина, яка має трьох, чотирьох, або більше дітей. Це означає, що вони вдвічі гірше живуть. З квітня – 1699 грн і до кінця року майже 1800 грн – такою буде виплата на третю і кожну наступну дитину до виповнення їй 6 років», – наголошує Петро Порошенко.

13 березня 2019 року Уряд підтримав пропозицію Президента та ухвалив відповідну постанову.

Допомога призначатиметься і виплачуватиметься органами соцзахисту населення за місцем проживання родини. Її отримають майже 160 тисяч дітей з багатодітних сімей.

Сьогодні родини з дітьми можуть отримувати різні види фінансової підтримки від держави. Це соціальна допомога при народженні дитини, яка складає 41 тис 280 грн. Ця сума виплачується в два етапи. Перший – одноразова допомога у розмірі 10 тис. 320 грн, другий – по 860 грн щомісяця протягом трьох років.

Також із вересня минулого року стартував новий соціальний проект – «Пакунок малюка». Це набір одягу, пелюшок, засобів гігієни та інших речей, необхідних для догляду за новонародженим у перші місяці. Такий бебі-бокс отримує кожна українська родина, в якій з вересня 2018 року народжується дитина.

Також батьки можуть скористатися ще однією підтримкою від держави – «Муніципальною нянею». У разі, якщо родина наймає для допомоги няню, то держава повертатиме щомісяця 1626 грн за послуги няні для дитини.

Президент та Уряд України вважають одним із стратегічних напрямків діяльності – підтримку сімей з дітьми та збільшення народжуваності в Україні.

Із сайту Житомирської ОДА