Статистика сайту

Марина Порошенко у Житомирі: До виховання дітей з освітніми потребами необхідно підходити комплексно
Марина Порошенко у Житомирі: До виховання дітей з освітніми потребами необхідно підходити комплексно
понеділок, 25 Березень 2019 14:48

Сьогодні є світова тенденція щодо зростання кількості дітей, які мають аутизм і цю проблему потрібно вирішувати спільно і надавати таким дітям спеціалізовані послуги.DSC_0098-1024x680

Про це сказала дружина Президента Марина Порошенко під час спілкування із журналістами у Житомирі.

«Дуже важливо системно підходити до виховання усіх дітей з освітніми потребами, коли школа вже адаптує навчальну програму та надає додаткові послуги. Для цього працює команда психолого-педагогічної підтримки, яка містить ставку асистента вчителя. А з наступного навчального року буде можливість і запрошувати асистента дитини, якщо це буде потрібно для вирішення соціально-побутових потребу у школі. І такий комплексний підхід до цього допоможе нам зробити процес навчання ефективним – коли дитина почуває себе захищеною та впевненою вона зможе проявити свій потенціал. І батьки впевнено дивляться у майбутнє своїх дітей», – сказала Марина Порошенко.

Нагадаємо, що у Житомирі Марина Порошенко взяла участь у тренінгу щодо реформування закладів інституційного догляду, долучилися до флешмобу «Lots of Socks» та ознайомилась із роботою ІРЦ у Любарській громаді.

Із сайту Житомирської ОДА