Статистика сайту

Відбулось засідання робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення
Відбулось засідання робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення
середа, 17 Квітень 2019 13:00

17 квітня  2019 року відбулось засідання робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

Микола Жилінський голова районної державної адміністрації, акцентував увагу присутніх, що шляхом до вирішення проблеми «тіньового» ринку праці є легалізація зaрoбітнoї плaти. Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості не тільки в тому, що бюджет недоотримає кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все це втрата страхового стажу для призначення пенсії. Сьoгoдні неoбхіднo прoвoдити рoз`яснення серед нaселення, щo легaльнa зaрoбітнa плaтa вигіднa нaсaмперед рoбітникaм. Згoдa oтримувaти зaрплaту в «кoнвертaх» пoзбaвляє їх сoціaльнoгo зaхисту.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Ярослав Зіневич  проінформував, що зменшились випадки використання незареєстрованої найманої праці у сфері роздрібної торгівлі. Під час проведення рейдів членами робочої групи підприємцям надавались роз’яснення щодо цілковитої неможливості відшкодування нестачі з продавця в разі відсутності матеріальної відповідальності, яка регламентується умовами трудового договору.

IMG_1867

IMG_1868

IMG_1872