На Житомирщині майже 7 тис. осіб змінили місце голосування перед виборами Президента
середа, 17 Квітень 2019 13:04

Вже у цю неділю, 21 квітня, в Україні пройде другий тур виборів Президента України. Загалом у Житомирській області зареєстровано понад 975 тис. виборців, з яких 6854 громадян – вирішили змінити місце голосування.

Такі дані містяться на офіційному сайті Державного реєстру виборців.

foto-1024x683-1-1024x683

15 квітня був останнім днем, коли громадяни, які голосують не за місцем реєстрації, могли звернутися до відповідних центрів реєстрації та підтвердити своє місце голосування.

У межах Житомирської області 6854 особи змінили тимчасове місце голосування. Серед них – 2954 жителів області, які подали заяви до місцевих органів ведення реєстру виборців та отримали тимчасову довідку, з якою прийдуть 21 квітня на виборчу дільницю. Ще 1212 осіб приїдуть із м. Києва до Житомирщини, аби проголосувати, 466 громадян – із Донецької області, 348 – із Луганської, 310 – із Київської.

При тимчасовій зміні адреси голосування виборцю видається посвідчення, але у день голосування виборець має прийти на дільницю із паспортом – це основний документ, який дає йому право отримати бюлетень.

Зазначимо, що усі відділи ведення реєстру працюють у період виборів у вихідні дні, тому посвідчення про зміну голосування можна забрати до 21 квітня включно.

Загальна кількість виборців у Житомирській області становить 975276 осіб, із них 19901 – з відміткою про вибуття.

У день виборів Президента на Житомирщині працюватиме 1449 дільниць.

Перед першим туром виборів Президента місце тимчасового голосування змінили 7395 осіб.

Нагадаємо, що явка виборців на Житомирщині у першому турі голосування склала майже 65%.