Статистика сайту

Актуальні можливості для громадськості: гранти, тренінги, вебінари, конкурси
Актуальні можливості для громадськості: гранти, тренінги, вебінари, конкурси
Понеділок, 22 Квітня 2019 10:21

Якщо ви у пошуках нових ідей та знань – перегляньте актуальну добірку можливостей для громадськості. Обирайте цікаві події для свого розвитку – вебінари, тренінги, гранти, або ж спробуйте свої сили у конкурсах.

Вебінар «SMM для ОГС»

Ресурсний центр ГУРТ запрошує менеджерів українських неурядових організацій взяти участь у вебінарі «SMM для ОГС», що відбудеться у четвер, 25 квітня 2019 року. Реєстрація за посиланням.

9e9a998cd00ced44e91b0763bf932216

Під час онлайн-зустрічі ви дізнаєтеся про види контенту для соціальних мереж, основні метрики, особливості найпопулярніших платформ, секрети успішного контент-плану та способи підготовки якісного контенту у стислі строки. Програма вебінару розрахована на базовий та середній рівень підготовки слухачів.

Дата: 25 квітня 2019 року.

Час: 16:00-17:30 (тривалість – 1 год 30 хв)

 

Відкрито прийом заявок на першу Премію ЄС зі сталої енергії для країн Східного партнерства 2019

Премія ЄС зі сталої енергії є частиною Тижня сталої енергії Європейського Союзу 2019 року (EUSEW) і вперше поширюється на країни Східного партнерства: Вірменію, Азербайджан, Білорусь, Грузію, Республіку Молдову та Україну.  Нагорода вручається за надихаючі проекти в галузі енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, які за підтримки ЄС безпосередньо допомагають громадянам і спільнотам заощаджувати енергію або переходити на сталі джерела енергії.

 

Потрібно заповнити заявку в електронному вигляді до 26 квітня 2019 року до 23:00 за Гринвічем (за київським часом: 27 квітня, 2:00) .

 

Для додаткової інформації: www.eapenergyawards.eu

 

Проект ЄС проводить конкурс для журналістів на найкращий матеріал про євроінтеграцію

 

Проект ЄС Association4U разом із Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України оголошують третю хвилю конкурсу журналістських публікацій у регіональних засобах масової інформації на найкращий матеріал про євроінтеграцію «Угода про асоціацію: шлях змін».

 

Конкурсні матеріали можуть стосуватися будь-яких аспектів європейської інтеграції та впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 

Детально про умови конкурсу можна дізнатись за посиланням. Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись на ua.association4u@gmail.com (з поміткою «Журналістський конкурс: питання»).

 

Конкурс триває з 1 лютого до 30 квітня 2019 року.

 

Вебінар «Спільнокошт для залучення фондування від спільноти»

 

Унікальний вебінар у форматі #grant_talks, присвячений найбільшій краудфандінговій платформі в Україні – Спільнокошт! 2 травня о 19:00 спікером програми буде Ірина Соловей – стратегиня з розвитку спільнот та президентка громадської організації Garage Gang (з 2008 року), співзасновниця платформи соціальних інновацій Велика Ідея та консультантка по стратегії для програми міського розвитку Код Міста.

Долучайтеся до прямого ефіру за посиланням https://youtu.be/wL44IBfD0wk

Час проведення вебінару – 2 травня 2019 року о 19:00.

Конкурс мікрогрантів для громад, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні

 

У межах проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» Благодійний фонд «Карітас Київ» оголошує конкурс мікрогрантів для громад.

 

Мета конкурсу – підтримка громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні  задля  нарощення їхнього потенціалу у сфері подолання труднощів та самозахисту, подолання наслідків конфлікту та покращення якості життя людей в громаді.

 

Участь у проекті можуть приймати громадські організації, громади та ініціативні групи, місцезнаходження та діяльність яких провадиться на території реалізації програми. Грантова програма охоплює: Київську, Вінницьку, Чернігівську, Житомирську та Черкаську області та місто Київ.

 

Дата початку реалізації проектів – 1 червня 2019 року. Максимальна тривалість проекту – 6 місяців.  Всі проекти мають бути реалізовані  до 1 грудня 2019 року.

 

Заявки приймаються в електронному вигляді за посиланням або на електронну скринькуcaritas.kyiv.hab@gmail.com у форматі doc. та docx. (завантажити аплікаційну форму можна запосиланням).

 

Детальна інформація – https://www.facebook.com/Caritas.in.Kyiv/,  або наелектронну скринькуcaritas.kyiv.hab@gmail.com або телефонуйте  +380981893516.

Кінцевий термін прийому заявок – 19 травня 2019 року.

 

 

Конкурс журналістських матеріалів про трудову міграцію

 

Оголошується конкурс на найкращі матеріали про трудову міграцію з України до країн «Вишеградської четвірки»: Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії.

 

Для участі надсилайте свої публікації з темою «Конкурс. Трудова міграція» на адресу office.europewb@gmail.com до 2 червня 2019 року включно.

 

Британська Рада відкриває прийом заявок від університетів на гранти в сфері креативної економіки

 

З 1 квітня 2019 року Британська Рада відкрила другий раунд прийому заявок в рамках програмиCreative Spark, що виділятиме гранти до 40 тис фунтів на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців в Україні. На конкурс приймаються заявки від українських університетів у партнерстві з вищими навчальними закладами Великої Британії.

 

Мета програми Creative Spark – розвиток креативної економіки через навчання та підтримку студентів, випускників університетів та молодих підприємців. Програма фокусується на трьох елементах – формуванні партнерств між університетами та інституціями сектору креативних індустрій,  різноманітних навчальних активностях та подіях з розвитку підприємницьких навичок, онлайн-курсах англійської для підприємців.

Дедлайн подачі заявок в рамках відкритого конкурсу на отримання гранту – 12 травня 2019 року.

Гранти аналітичним центрам, бізнес-асоціаціям щодо підвищення спроможності організацій, що надають підтримку в розвитку підприємництва

 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», планує надати гранти щодо підвищення спроможності організацій, що надають підтримку в розвитку підприємництва. Програма прийматиме до розгляду заявки від аналітичних центрів, бізнес-асоціацій та інших неурядових організацій, що здійснюють діяльність з підтримки розвитку підприємництва

Кінцевий термін подання: 14 травня 2019 р.