Статистика сайту

На Черняхівщині відбулися урочисті проводи призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України
На Черняхівщині відбулися урочисті проводи призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України
Понеділок, 22 Квітня 2019 09:44

22 квітня з Черняхівського районного військового комісаріату урочисто відправили строковиків, які служитимуть у лавах Збройних сил України.

Проводжати призовників  до армії прийшли заступник голови районної державної адміністрації Людмила Заворотнюк, особовий склад райвійськкомату,  рідні, близькі,  представники громадськості.

Звертаючись з напутніми словами до майбутніх військовослужбовців заступник голови райдержадміністрації Людмила Заворотнюк відмітила, що усіх справжніх чоловіків, незалежно від фаху та професії об’єднує вміння захищати Україну.

«Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування в вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги»,  – наголосила у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації.

Музичні подарунки для всіх присутніх  подарували  учні Черняхівської ЗОШ I-III.

Побажаємо нашим призовникам міцного здоров’я, щасливої та легкої служби, успішно оволодіти знаннями і навичками, необхідними для проходження військової служби, стати справжніми захисниками миру та спокою українського народу.

IMG_1898

IMG_1905

IMG_1921

IMG_1979

IMG_1924

IMG_1928

IMG_1976

IMG_1994