На Черняхівщині відбулися урочисті проводи призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України
понеділок, 22 Квітень 2019 09:44

22 квітня з Черняхівського районного військового комісаріату урочисто відправили строковиків, які служитимуть у лавах Збройних сил України.

Проводжати призовників  до армії прийшли заступник голови районної державної адміністрації Людмила Заворотнюк, особовий склад райвійськкомату,  рідні, близькі,  представники громадськості.

Звертаючись з напутніми словами до майбутніх військовослужбовців заступник голови райдержадміністрації Людмила Заворотнюк відмітила, що усіх справжніх чоловіків, незалежно від фаху та професії об’єднує вміння захищати Україну.

«Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування в вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги»,  – наголосила у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації.

Музичні подарунки для всіх присутніх  подарували  учні Черняхівської ЗОШ I-III.

Побажаємо нашим призовникам міцного здоров’я, щасливої та легкої служби, успішно оволодіти знаннями і навичками, необхідними для проходження військової служби, стати справжніми захисниками миру та спокою українського народу.

IMG_1905

IMG_1921