Як утеплити своє житло та отримати до 70% відшкодування
понеділок, 22 Квітень 2019 10:02

Утеплити та модернізувати своє житло на Житомирщині можна разом з державною та обласною програмами підтримки.

Оформивши «теплий кредит», можна отримати від 30 до 70% відшкодування за придбані матеріали для свого будинку чи квартири.

«Теплий» кредит надається:

– на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу) з відшкодуванням від 20 до 70% суми кредиту;

– на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з відшкодуваннямвід 30 до 70% суми кредиту.

ОСББ та ЖБК на енергоефективні заходи може отримати від 40% до 70%.

За обласною програмою також можна отримати підтримку на енергоефективні технології для житла:

– фізичним особам – 10 % від суми кредиту, але не більше 1000 грн;

– учасникам АТО та членам сімей загиблих – 10% від суми кредиту, але не більше 2000 грн;

– ОСББ, ЖБК – 10% від суми кредиту раз у рік за одним кредитним договором.

Кредит можна отримати на заміну вікон, дверей, утеплення будинку, придбання твердопаливного котла тощо.

Для того, аби оформити «теплий» кредит, необхідно вибрати партнера-постачальника, визначитися з товаром, який вам потрібний, та отримати в магазині рахунок-фактуру на цей товар.

Тоді до банку потрібно подати такі документи: паспорт, податковий номер, документ про отримані доходи за 6 місяців, рахунок-фактуру на товар, документ про призначену субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (для осіб, яким призначено субсидію), акт виконаних робіт (для АБ «Укргазбанк»).

Сьогодні можна оформити кредит у 4 банках: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк і Укрексімбанк.

За довідками щодо кредитування можна звертатися до відділень зазначених банків або за адресою м. Житомир, м-н імені С. П. Корольова, 3/14, каб. 110, телефон: (0412) 47-47-12.