Статистика сайту

На Житомирщині сільгоспкооперативи можуть отримати до 200 тис. грн на придбання техніки та обладнання. УМОВИ
На Житомирщині сільгоспкооперативи можуть отримати до 200 тис. грн на придбання техніки та обладнання. УМОВИ
Середа, 15 Травня 2019 07:06

Другий рік поспіль на Житомирщині підтримують розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК), які мають шанс отримати до 200 тис. грн компенсації на придбання обладнання та техніки.

У 2017 році 2 молочні кооперативи з Любарського та Баранівського районів отримали понад 253 тис. грн відшкодування з обласного бюджету на придбання техніки.

e5707ab-milk-cooperation

Цьогоріч в обласному бюджеті передбачили ще 1 млн грн на підтримку СОК на Житомирщині.

Фінансова підтримка надається кооперативам у розмірі до 90% вартості техніки та обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але максимум –  200 тисяч гривень на один кооператив. Конкурсна комісія визначає переможців та встановлює суму фінансової підтримки.

ОДА продовжує приймати заявки від будь-яких видів СОК – молочарського, м’ясного, плодово-ягідного, плодово-овочевого та інших напрямків діяльності. Така компенсація виплачується СОК один раз у рік.

Прийом заявок триває до 1 листопада 2019 року. Кооперативам необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

  • заявку;
  • копію статуту кооперативу;
  • проект розвитку (бізнес-план) з визначенням пріоритетного напряму діяльності кооперативу і кошторис на придбання сільськогосподарської техніки та технологічного обладнання;
  • відомості з ЄДРПОУ (витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);
  • довідку про відсутність (наявність) заборгованості з податків ізборів, видану органами державної фіскальної служби;
  • довідку про реквізити банківського рахунку кооперативу;
  • виписку з банківського рахунку кооперативу про наявність фінансових ресурсів, достатніх для оплати 10 відсотків вартості техніки та технологічного обладнання, заявленої у кошторисі та вартості податку на додану вартість.

Документи приймаються за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, департамент агропромислового розвитку та економічної політики обласної державної адміністрації каб. 212. Телефон для довідок: (0412) 47-46-28.

Окрім обласної підтримки, у 2019 році кооперативи можуть отримати відшкодування і з державного бюджету. Детальніше ТУТ.

Нагадаємо, що у 2019 році на реалізацію Програми розвитку агропромислового комплексу передбачили 10 млн 150 тис. грн в обласному бюджеті.

Довідково: Сільськогосподарський кооператив – це юридична особа, яка утворюється виробниками сільськогосподарської продукції та які добровільно об’єдналися для спільної господарської та іншої діяльності.

Кооператив створюється його засновниками на добровільних засадах і засновниками можуть бути громадяни України та юридичні особи, зареєстровані в Україні. Далі рішення про створення кооперативу приймається його установчими зборами, а чисельність членів кооперативу не може бути меншою ніж три особи.