Із 95-річним ювілеєм привітали довгожительку села Браженка
середа, 15 Травень 2019 12:57

15 травня своє славне 95-річчя святкує жителька села Браженка – Данильчук Галина Фотіївна.

Привітати ювілярку із поважною датою в її житті завітали  голова районної державної адміністрації Микола Жилінський,  голова районної ради Іван Бовсунівський, сільський голова Алла Опанасюк.

Гості привітали Галину Фотіївну з Днем народження та побажали їй міцного здоров’я, мирного неба над головою, турботи від рідних та ще довгих років життя. А на знак пошани і згадку про ювілейну дату вручили іменинниці подарунок та квіти.

Голова райдержадміністрації Микола Жилінський відзначив поважність прожитих років ювілярки, добросовісну працю в сільському господарстві, відмітивши, що за своє життя Галина Фотіївна неодноразово була нагороджена медалями за доблесний труд.

Галина Фотіївна  всім щиро дякувала за поздоровлення, радо ділилася спогадами свого життєвого шляху. І хоч, на жаль, з віком підводить здоров’я, але оптимістичний настрій та бажання дожити до 100-річного віку ювілярку не покидає.

IMG_2814 IMG_2822 IMG_2831 IMG_2842 IMG_2850