Відбулось засідання районного оперативного штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей у Черняхівському районі
п`ятниця, 17 Травень 2019 09:06

17 травня 2019 року  під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Людмили Заворотнюк відбулось  засідання районного оперативного штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей у Черняхівському районі.

На порядок денний засідання було винесено та розглянуто наступні питання:

1. Підготовка до оздоровчого сезону 2019 року в Черняхівському районі.
  1. Про погодження графіку перевірок пришкільних таборів з питань підготовки до оздоровчого сезону.

У своєму виступі заступник голови адміністрації Людмила Заворотнюк наголосила:

ʺ Ефективно має бути проведена робота з сільськими, селищними головами щодо забезпечення належної підготовки й проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей, у першу чергу тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримкиʺ.

Також заступник голови райдержадміністрації відмітила, що медичний супровід має бути забезпечений в кожному денному пришкільному таборі.

До початку відкриття денних пришкільних таборів , членами оперативного штабу разом з представниками Черняхівського управління Держпродспоживслужби в  Житомирській області, Черняхівського районного сектора Управління ДСНС України в Житомирській області планується проведення  перевірок щодо створення безпечних умов перебування та харчування дітей у районних таборах для відпочинку дітей.