Міністерство освіти пропонує для громадського обговорення новий порядок щодо інклюзивного навчання
понеділок, 20 Травень 2019 11:53

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти».

unnamed-file

Проект є осучасненою редакцією постанови Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 р. № 872.

Порядок визначає вимоги до організації інклюзивного навчання у школах з метою реалізації права осіб з особливими освітніми потребами на загальну середню освіту, наближену до місця проживання, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство; залучення батьків до участі в освітньому процесі.

У Міністерстві освіти зазначають, що нова редакція документа направлена на вдосконалення механізму організації інклюзивної навчання учнів з особливими освітніми потребами.

Громадське обговорення триватиме до 31 травня 2019 року.

Зауваження та пропозиції можна надсилати на електронну адресу: nabochenko@mon.gov.ua.