Інформує Коростенська дирекція залізничних перевезень
понеділок, 20 Травень 2019 08:16

З початку року на станціях, перегонах, територіях підрозділів АТ “Укрзалізниця” внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримала травми різного ступеня важкості 143 сторонні особи проти 159 у минулому році, у тому числі 95 зі смертельним наслідком проти 89 у минулому році.

Без названия_compressed

У 2019 році на станціях, перегонах, територіях підрозділів Південно-Західній залізниці АТ “Укрзалізниця” внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримала травми різного ступеня важкості 42 сторонні особи 56 у минулому році, у тому числі 30 зі смертельним наслідком проти 32 у минулому році.

Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість із них сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки на залізничному транспорті України, затверджених наказом Міністерства транспорту від 19.02.1998 № 54, зареєстрованих у Мін’юсті 22.07.1998 за № 473/2913, а саме:

• перехід залізничних колій у невстановлених місцях;
  • знаходження на залізничних коліях;
  • посадка та висадка під час руху поїзда;
  • перебування у стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

Тільки на коліях в межах Малинського району з початку поточного року станом на 10.05.2019 сталося 3 випадки травмування зі смертельним наслідком.

03 березня 2019 року о 17 год. 23 хв. по станції Чоповичі пасажирським поїздом смертельно травмовано Довгоборця Василь Миколайовича, 2000 р.н., жителя с. Пристанційне, Миколаївського району, Житомирської обл.

13 березня 2019 року о 18 год. 54 хв. по станції Чоповичі пасажирським поїздом смертельно травмовано Безкоровайного Валерія Петровича 1965 р.н. жителя с. Пристанційне, Малинського району, Житомирської обл.

10 травня 2019 року о 04 год. 35 хв. по станції Чоповичі вантажним поїздом смертельно травмовано Кузьменка Олександра Миколайовича 1982 р.н., жителя с. Пристанційне, Малинського району, Житомирської обл.

З метою запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті Коростенська дирекція залізничних перевезень звертає увагу громадян на дотримання   Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України та Правил поведінки громадян на залізничному транспорті.