Понад 11 тис. абітурієнтів Житомирщини склали ЗНО з української мови та літератури
четвер, 23 Травень 2019 13:58

Вже друге зовнішнє незалежне оцінювання – з української мови та літератури– склали сьогодні, 23 травня, випускники та абітурієнти на Житомирщині.

Ukrayinska-mova-SHkilne-zhyttya-620x330

Тестування пройшли 11334 учасники. Явка склала 97,3%.

Про це повідомив Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти.

У пунктах проходження ЗНО у Житомирській області працювала найбільша серед трьох областей регіонального центру кількість громадських спостерігачів – 58.

Загалом на ЗНО зареєструвались 11649 учасників.

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови будуть оприлюднені вже завтра, 24 травня.

Результати тестування з’являться до 15 червня.

Результати зовнішнього оцінювання з української мови та літератури зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до закладів вищої освіти у цьому році, а також за бажанням випускника як державна підсумкова атестація зі шкільного курсу з предмета.

Наступне ЗНО – з іспанської /німецької/французької мови – відбудеться 27 травня. Тестування з англійської мови здаватимуть випускники 28 травня, фізики – 30 травня.