вівторок, 11 Червень 2019 09:14

Відповідно до п.59, п.60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 ,  за результатами проведеного конкурсу посади державної  служби категорії «В» головного спеціаліста відділу по наданню соціальних допомог і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Черняхівської райдержадміністрації Житомирської області (№ 145910 – порядковий номер оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Нацдержслужби) конкурсною комісією переможцем визнано Вакулович Катерину Андріївну, яка за результатами тестування та співбесіди набрала 13,2 бала. Конкурс  проведено 05.06.2018 року.

Другого за результатами конкурсу кандидата не визначено, в зв’язку з відсутністю кандидатів.

455017_news