Статистика сайту

Відбулось чергове засідання робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення
Відбулось чергове засідання робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення
Четвер, 13 Червня 2019 14:00

12 червня  2019 року під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Жилінського  відбулось чергове засідання робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

Під час проведення засідання голова райдержадміністрації Микола Жилінський наголосив, що без належного оформлення трудових відносин наймані працівники втрачають право на отримання соціальних гарантій, передбачених законодавством України. 

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ярослав Зіневич  проінформував присутніх про роботу  робочої  групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. З початку  року робочою групою було проведено 15 виїзних рейдів-обстежень з метою виявлення та легалізації найманої праці на підприємствах виробничої сфери, торгівлі та надання послуг. При цьому було обстежено 116 суб’єктів господарювання.  За результатами таких рейдів виявлено і в подальшому офіційно працевлаштовано 60 працівників.

Після засідання робочої групою було здійснено рейд-перевірку  на окремих суб’єктах господарювання різних форм власності.  Під час рейду члени робочої групи провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівниками та бухгалтерами  підприємств з питань застосування законодавства про працю та щодо посилення відповідальності роботодавців за його порушення.

IMG_3652

IMG_3654