Жителя села Пекарщина привітали з Днем батька
п`ятниця, 14 Червень 2019 07:39

Наші батьки – найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама – найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття.

Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу.

В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019, “З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей”, було підписано 18 травня 2019 року.

Сьогодні, 13 червня,  напередодні чудового свята, голова районної державної адміністрації Микола Жилінський та начальник управління фінансів райдержадміністрації Ольга Кондрацька  привітали з Днем батька жителя села Пекарщина Черняхівського району Олександра Качуру , який після смерті дружини самостійно виховує двоє діток.

Керівники району побажали всій родині міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру, радості та вручили продуктові набори, подарунки діткам.