Вічна пам’ять воїну-герою Олександру Голяченку
неділя, 16 Червень 2019 09:53

16 червня 2019 року  минає  п’ять  роки від дня смерті нашого земляка  Олександра Голяченка, хороброго воїна, який віддав своє життя за незалежність України.13 червня 2014 року   за півтора кілометра від Слов’янська,  колона українських військових була обстріляна терористами. БТР Олександра підбили. Хлопець горів, але зробив усе можливе, щоб відвести  охоплену  вогнем машину від місця засідки та зупинити її. Лікарям у Харківській лікарні  не вдалося врятувати  Олександра, через три доби від тяжких опіків його життя обірвалося.

В траурному мітингу, який відбувся сьогодні,16 червня,  на кладовищі в селі Славів, де похований Олександр, взяли участь:  голова районної державної адміністрації Микола Жилінський, заступник голови райдержадміністрації Людмила Заворотнюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Ярослав Зіневич,  Селянщинський сільський голова Віта Матвійчук,  голова громадської організації « Бойове братство ветеранів АТО Черняхівщини» Юрій Коритко, учні Селянщинського ліцею, який носить ім’я Олександра Голяченка,  односельчани, бойові побратими,  рідні та близькі героя.

Звертаючись до учасників мітингу голова райдержадміністрації  Микола Жилінський зазначив, що пам’ять про Олексанлра назавжди залишиться в серці кожного із нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

IMG-9b0cb086f5dd0ceaafdab337df2f53b1-V

IMG-4dac6107bec19434e1d53050c517c958-V

Присутні вшанували пам’ять героя  хвилиною мовчання та поклали квіти на його могилу.

IMG-768abe88718eacbd4ba89c45eaec1bf3-V