В районі вшанували пам’ять жертв війни.
п`ятниця, 21 Червень 2019 10:16

22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. Цього дня 78 років тому розпочалася жорстока і бездушна війна, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу землю, відізвалася болем у кожній сім’ї.

IMG_3846

21 червня  у смт Черняхів  з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відбулась скорботна хода.

Віддати шану  загиблим у роки війни до обеліску Слави прийшли  голова райдержадміністрації Микола Жилінський, голова районної ради Іван Бовсунівський,   представники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району, ветерани, громадськість.

Присутні вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання та поклали квіти до обеліску Слави.

IMG_3857

20190621_090134