Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України
четвер, 27 Червень 2019 13:57

26 червня  на урочистості  з нагоди Дня Конституції України в районному будинку культури  зібралися представники трудових колективів підприємств, установ та організацій району, громадськість.  Вітаючи черняхівців  зі святом голова районної державної адміністрації Микола Жилінський  відзначив важливість цінностей та свобод, які зазначені в Конституції України.

IMG_4050

« Нині дійсно визначне свято. Адже 23 роки тому був прийнятий головний документ нашої країни. Конституція є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Це фундамент, на якому базується наша країна.    Україна − суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. В межах існуючого кордону Україна є цілісною і недоторканною. На жаль, як і століття тому, сьогодні українці вимушені зі зброєю в руках боронити незалежність нашої держави, захищати наше право жити та працювати у своїй країні. Тож вічна шана тим, хто загинув, захищаючи незалежність України. Низький уклін тим, хто саме в ці хвилини боронить нас на кордонах»,- зазначив Микола Іванович.

Голова адміністрації побажав всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру і благополуччя, невичерпної енергії, натхнення та плідної праці в ім’я  українського народу.

IMG_4029

З нагоди свята учасники урочистостей поклали квіти до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка.

IMG_4069

Творчий колектив «Поліські забави» Станишівської  об’єднаної територіальної громади подарував черняхівцям святковий концерт.

IMG_4090

IMG_4098