Проведено чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Черняхівській районній державній адміністрації
четвер, 27 Червень 2019 13:17

25 червня  проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Черняхівській районній державній адміністрації., на якому розглянуті  такі питання:

Про заходи з профілактики та недопущення АЧС на територію району.

Про профілактику та боротьбу з лейкозом ВРХ в приватному секторі.

Про профілактику та боротьбу  зі сказом тварин в районі.

На комісію були запрошені керівник   ФГ «Вітам» Дмитрук О.М,  ветлікар господарства «Біоленд» Семеній М.О.

Провів  засідання ДНПК – голова  комісії Жилінський М.І., який  наголосив на необхідність забезпечити стабільне епізоотичне благополуччя в Черняхівському районі щодо африканської чуми свиней, сказу та лейкозу.

Начальник Черняхівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Поліванчук С.А проінформував, що з початку року зареєстровано 23 випадки Африканської чуми свиней, зокрема в Житомирській області реєстрували   7 випадків хвороби та  наголосив  про складну епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин в Черняхівському районі.

Також було звернуто увагу на те, що профілактика та боротьба з лейкозом  великої рогатої худоби  в нашому районі  має проводитись регулярно.

Комісія ухвалила рішення про проведення профілактичних заходів щодо недопущення АЧС на підконтрольній території та  накладання карантинних обмежень на двори, де утримуються  тварини хворі на лейкоз, а також    здійснення профілактичних і оздоровчих заходів щодо сказу тварин.

Черняхівське районне управління  Головного
управління Держпродспоживслужби в