У відділі освіти райдержадміністрації відбулася церемонія нагородження учнів
четвер, 27 Червень 2019 14:11

26 червня у відділі освіти райдержадміністрації відбулася церемонія нагородження учнів, педагогів, які були учасниками  8-х обласних змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Гра показала прагнення юних джур Черняхівщини дбайливо ставитися до духовності та культури власного народу, стати поколінням справжніх патріотів – молодих захисників України.

IMG_4151

У нагородженні  взяли участь голова районної державної адміністрації М.І.Жилінський, начальник відділу освіти Г.Ф.Сташенко, депутат обласної ради А.О.Руденький,  які зазначили, що такі ігри як «Сокіл», «Джура» виконують важливу функцію – виховання новітнього покоління борців за Україну та державу, а також побажали їм відваги, успіхів,  впевненості  та подальших перемог. Всі учасники нагороджені грамотами та солодощами.
Ми гордимося вами, джури, ви – достойні продовжувачі кращих  козацьких традицій Черняхівщини! Так тримати!

IMG_4157

IMG_4165