Статистика сайту

До уваги кандидатів до складу громадської ради при ОДА
До уваги кандидатів до складу громадської ради при ОДА
Четвер, 11 Липня 2019 09:58

Завтра відбудуться установчі збори для формування громадської ради при Житомирській ОДА. Участь у зборах візьмуть 55 кандидатів – представників інститутів громадянського суспільства.

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при ОДА відбудуться 11 липня 2019 у малій залі обласної ради та облдержадміністрації (м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 1, 4-й поверх).

8r1kOl6rnd915new9oD2

УВАГА! Учасниками установчих зборів є кандидати до складу громадської ради, які допускаються до зборів після пред’явлення ними документа, що посвідчує особу.

Реєстрація учасників установчих зборів розпочинається о 13.00 год.

Початок засідання – о 14.00 год.

Формування громадської ради на установчих зборах здійснюється шляхом рейтингового голосування за внесених інститутами громадянського суспільства кандидатів до складу громадської ради, які особисто присутні на установчих зборах.

Рейтингове голосування здійснюється шляхом письмового заповнення учасником установчих зборів бюлетенів для голосування.

Участь у голосуванні за довіреністю не допускається.

Підрахунок голосів здійснюється лічильною комісією відкрито у присутності учасників установчих зборів.

Орган виконавчої влади на підставі протоколу установчих зборів затверджує склад громадської ради у строк, що не перевищує 30 календарних днів з дати проведення установчих зборів (за умови відсутності спорів щодо формування складу громадської ради), та оприлюднює його на своєму офіційному веб-сайті протягом трьох робочих днів з дати затвердження.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами від 24 квітня 2019 р. № 353) кількісний склад громадської ради не може становити більше ніж 35 осіб.

Строк повноважень складу громадської ради становить 2 роки з дня затвердження органом виконавчої влади її складу.

Детальніше про порядок формування та основні засади діяльності громадської ради можна ознайомитись у постанові Кабінету Міністрів України.