Засідання робочої групи з питань забезпечення населення району якісною питною водою
вівторок, 16 Липень 2019 07:50

Проблема забезпечення населення України якісною питною водою з кожним роком ускладнюється, стає більш гострою. Практично всі поверхневі, а в окремих регіонах і підземні води за рівнем забруднення не відповідають вимогам стандарту на джерела водопостачання.

Це питання є актуальним і для нашого району і перебуває на постійному контролі в районній державній адміністрації.

15 липня 2019 року в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення населення  району якісною питною водою. В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації – Людмила Заворотнюк, голова Черняхівської селищної ради – Іван Бабицький, начальник Черняхівського районного управління головного управління Держспоживслужби в Житомирській області – Леонід Жовтовський, представники служб та організацій району.

Учасники засідання проаналізували поточний стан забезпечення питною водою населення селища Черняхів та сіл району, її вплив на здоров’я людини та обговорили заходи щодо покращення якості питної води, що подається населенню.