Часткове відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами для суб’єктів малого і середнього підприємництва області
вівторок, 16 Липень 2019 11:50

Продовжено конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі – Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 27.07.2017 № 757. Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

– зареєстровані на території Житомирської області.

– не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

– реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.

– працюють у межах видів діяльності, визначених вищезазначеним Порядком, та отримали кредити на:

придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;
модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;
удосконалення системи управління виробничим процесом;
впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;
розроблення нових видів продукції (товарів);
промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Компенсація, відповідно до цього Порядку, надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, які відповідають критеріям, встановленим частиною  3 статті 55 Господарського кодексу України.

Банками партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень».

Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки на участь у конкурсі на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію  бізнес – проектів у рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес – проектів розміщено на офіційній інтернет-сторінці Житомирської обласної ради (рішення 12 сесії обласної ради, рішення від 27.07.2017 № 757 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 06.04.17  № 555»).

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації  за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 204.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-92, 47-46-32 та в банках партнерах Програми.