Діти з Черняхівського району черговий раз поїхали на відпочинок в дитячі оздоровчі заклади області
субота, 20 Липень 2019 11:47

Питання пов’язані з відпочинком та оздоровленням дітей та підлітків є пріоритетними в роботі Черняхівської райдержадміністрації. Особливої уваги щодо організації відпочинку під час літніх канікул потребують діти з багатодітних родин, прийомних  сімей і  сімей учасників АТО та ті, що перебувають в будинках сімейного типу.

IMG_4491

Тож 19 та 20 липня  дві групи з 19 та 15 дітей  даної категорії поїхали на відпочинок до дитячих оздоровчих закладів «Лісова казка» в с. Кам’яний Брід»  Баранівського району та «Чайка» м. Андрушівка Житомирської області.

Проводжали дітей на відпочинок  заступник голови райдержадміністрації Людмила Заворотнюк, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Воскобойник.

Людмила Заворотнюк, звертаючись до присутніх, побажала усім добре відпочити, оздоровитися, набратися сил та незабутніх вражень.

IMG_4491

20190720_091623