Статистика сайту

Голова ОДА Віталій Бунечко: Робота кожного вчителя є пріоритетом державної політики
Голова ОДА Віталій Бунечко: Робота кожного вчителя є пріоритетом державної політики
Четвер, 22 Серпня 2019 13:19

Сьогодні, 22 серпня, напередодні нового навчального року у Житомирі проходить підсумкова колегія освітян області, участь в якій взяв голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

DSC_2679-1024x683

 

Традиційну колегію управління освіти і науки ОДА цьогоріч провели у Державному університеті «Житомирська політехніка».

«Мій перший запис у трудовій книжці – вчитель історії та правознавства. Тому я чітко розумію важливість праці вчителя та відповідальність, яка лежить на вас. Докладу максимум зусиль, щоб робота у дошкільних, середніх та вищих закладах освіти була максимально комфортною. Це є пріоритетом державної політики», – наголосив керівник ОДА.

Віталій Бунечко привітав вчителів із новим навчальним роком та вручив почесні грамоти ОДА кращим представникам галузі освіти Житомирщини.

Під час підсумкової колегії управління освіти і науки ОДА обговорять підсумки роботи галузі освіти за 2018/2019 навчальний рік та завдання на 2019/2020.

«У переддень нового начального року відзначу, що всі ми – справжня освітянська команда. Ми продовжуємо реформувати освіту. Маємо здобутки та разом будемо долати нові виклики. Запрошую всіх до ділової розмови», – сказала начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук.

Освітяни Житомирщини після загального пленарного засідання підсумкової колегії продовжать працювати у профільних секціях.

Участь у колегії взяли заступник голови ОДА Ярослав Лагута, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, народний депутат України Богдан Кицак, освітяни з районів та громад Житомирської області.

Нагадаємо, що Житомирщина серед лідерів з підготовки 1-х класів до початку нового навчального року.