Святкування Дня заснування Черняхова
понеділок, 09 Вересень 2019 13:48

День села – це свято, яке єднає всіх жителів селища, нашого району, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія кожного села,селища є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. 7 вересня, народні гуляння та святкування відбулись у Черняхові.

IMG_5799

Зібралось багато місцевих жителів. Привітати черняхівців зі святом завітали заступник голова районної державної адміністрації Людмила Заворотнюк, голова районної ради Іван Бовсунівський та народний депутат України Тетяна Грищенко.

IMG_5840

IMG_5858

Усіх від щирого серця привітала заступник голови районної державної адміністрації Людмила Заворотнюк, побажала жителям здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. «Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне селище та підтримувати славетні традиції свого народу», – зазначила Людмила Заворотнюк.IMG_5813

IMG_5820

IMG_5871

Музичні вітання дарували  присутнім учасники художньої самодіяльності району, запрошені артисти – «Родослав», «Древляни», «Коростенські музики». Організовано конкурс малюнків на асфальті, дитячі атракціони, фотозона, аквагрим, конкурси, виставки виробів народних майстрів і художників. Також пригощали всіх бажаючих смачним кулішом та проводили лотерею з розіграшу цінних подарунків.

IMG_5807

IMG_5910

IMG_5919

IMG_5943

На стадіоні «Колос» проводили спортивні змагання з пляжного волейболу, легкоатлетичної естафети та кубок Черняхівського району з футболу серед ветеранів.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День селища – це свято єднання. Закінчилось День народження Черняхова яскравим фаєр-шоу та святковою дискотекою.

Усі здобутки громади були б неможливими без відданої праці щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням. Нехай і надалі наш Черняхів процвітає !

IMG_5833

IMG_5868