Осіння кампанія із пероральної вакцинації диких мясоїдних тварин проти сказу
четвер, 12 Вересень 2019 12:37

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України №70 від 28.08.2019 року на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Розповсюдження принад, які містять високо імунну, безпечну вакцину буде здійснюватись за допомогою авіатранспорту із злітно-посадкової смуги, яка розміщена поблизу м.Малин на всій території області ( за вийнятком населених пунктів, водних об’єктів, автомагістралей та заборонних зон для польотів цивільної авіації). Орієнтовно дана кампанія буде здійснена в строки із 05.09.2019 по 20.09.2019 року.