Привітання заступника голови райдержадміністрації Людмили Заворотнюк працівників цивільного захисту та пожежної охорони району з професійним святом
понеділок, 16 Вересень 2019 13:49

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Черняхівщини з професійним святом – Днем рятувальника!

рятівник

17 вересня ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці. Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності. Щиро дякую Вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду. Сердечно зичу міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій нелегкій службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

Заступник голови райдержадміністрації

Людмила ЗАВОРОТНЮК